PATIKE ADIDAS D ROSE SON OF CHI III M

ADIDAS
Šifra proizvoda: IG9083
13.190,00 RSD
9.233,00 RSD
8.309,70 RSD
Ušteda:
4.880,30RSD

ili 692,48 RSD na 12 rata koristeći Visa ili MasterCard kartice Banca Intesa

Odaberi veličinu
:
Odredi veličinu
39 1/3
41 1/3
42 2/3
44
50
49 1/3
48 2/3
48
47 1/3
46 2/3
46
45 1/3
44 2/3
50 2/3
43 1/3
42
40 2/3
40
52 2/3
51 1/3
Izaberi količinu
Save product in favorite list

Karakteristike

Vrednost

Brendovi

ADIDAS

WEB KATEGORIJA

OBUĆA

Podkategorija

PATIKE

Proizvođač

ADIDAS GROUP

Uvoznik

ADIDAS SERBIA D.O.O.

Zemlja porekla

Neklasifikovana grupa

  • Materijali: Sintetika, tekstil, guma
  • Fit: Regular
  • Zatvaranje: Pertle (lace-up)
  • Podloga: Bounce midsole za dodatnu amortizaciju
  • Boja: Core Black, Semi Spark, Pink Spark
  • Tehnologija: Bounce za poboljšanu udobnost i povratnu energiju
  • Tip obuće: Košarkaške patike sa modernim potpisom

Ključne karakteristike:

  1. Dizajn i inspiracija: D Rose Son of Chi III su košarkaške patike inspirisane Derrickom Roseom i njegovom impresivnom karijerom, uz poštovanje njegovog nasleđa kao najmlađeg MVP-a u istoriji NBA lige. Potpisne grafike na gornjem delu dodaju personalizovan šmek i čine ove patike posebnim simbolom.

  2. Tehnologija Bounce: Ove patike poseduju Bounce midsole tehnologiju koja obezbeđuje poboljšanu udobnost i povratnu energiju, što ih čini idealnim za brze pokrete, skokove i nagle promene pravca na terenu.

  3. Materijali: Gornji deo je izrađen od tekstilnih materijala i sintetičkih tkanina, što čini patike laganim i prozračnim, dok gumeni đon nudi odličan grip na svim vrstama terena.

  4. Performanse: Ove patike su specijalno dizajnirane da pruže maksimalnu podršku i stabilnost tokom igre. S obzirom na dizajn, izuzetno su udobne, a Bounce midsole tehnologija omogućava dodatnu amortizaciju.

  5. Boje i stil: Sa kombinacijom crne, roze i svetlo crvene boje, D Rose Son of Chi III patike donose modernu, ali odvažnu estetiku. Idealne su za sve ljubitelje košarke koji žele obuću koja nudi performanse, ali i stil.

Opis:

D Rose Son of Chi III su košarkaške patike koje pružaju savršen balans između stila, udobnosti i performansi. Sa tehnologijom Bounce koja omogućava dodatnu udobnost tokom igre, ove patike su idealne za sve koji žele da igraju na visokom nivou, bilo u profesionalnim utakmicama ili u rekreativnoj igri. Signature grafike posvećene Derricku Roseu dodaju lični pečat, a gumeni đon garantuje čvrst grip.

Uputstvo za održavanje:

  • Očistiti vlažnom krpom, izbegavati prekomerno potapanje u vodu.
  • Za sintetičke materijale, koristite sredstvo za čišćenje obuće.
  • Čuvajte ih na suvom mestu kako bi zadržali dugotrajan kvalitet.
13.190,00 RSD
9.233,00 RSD
8.309,70 RSD
Ušteda:
4.880,30RSD